Zobacz nasze oferty

Wejdź w zakładkę OFERTY, gdzie znajdziesz propozycje mieszkań dla siebie, zarówno w Domu Studenckim jak i wśród ofert mieszkań na wynajem.

Dokonaj Rezerwacji

Zarejestruj się. Kliknij ZAREZERWUJ przy interesujacy mieszkaniu, wypełnij i wyślij formularz. Poczekaj na potwierdzenie właściciela.

Otrzymaj Potwierdzenie

Od momentu rezerwacji masz 48 godzin aby wpłacić kaucję. Pamiętaj, tylko wtedy Twoja rezerwacja jest skuteczna.

Wprowadź Się

Teraz zostało już tylko spakować wszystkie rzeczy i cieszyć się nowo wynajętym mieszkaniem. Zgłoś się na recepcję, podpisz umowę i wprowadź się do wybranego przez Ciebie mieszkania lub pokoju.

Najczęściej Zadawane Pytania

Nie, wszystkie mieszkania w budynku przeznaczone są na wynajem.
Pokój w domu studenckim możesz wynająć na minimum 5 miesięcy. Okres najmu mieszkania to minimum 6 miesięcy. Preferowana długość najmu to 12 miesięcy. Maksymalny okres najmu nie jest określony.
Umowy najmu w mieszkaniach na wynajem są umowami najmu instytucjonalnego, zawierane są na długi termin. Warunkiem najmu jest wpłata kaucji oraz czynszu za pierwszy miesiąc najmu. Do zawarcia umowy najmu konieczne jest przedstawienie odpowiednich dokumentów, których listę znajdziesz TUTAJ
Regulamin domu studenckiego – znajdziesz TUTAJ
W domu studenckim wszystkie pokoje są umeblowane. W dwóch pozostałych budynkach masz możliwość wyboru pomiędzy mieszkaniem umeblowanym i nieumeblowanym.
W TRIOKraków miejsca postojowe w garażu podziemnym nie są przypisane do konkretnych mieszkań. Możesz z nich korzystać za dodatkowa opłatą miesięczną.
210 PLN brutto + opłata administracyjna
Prowizja nie jest pobierana przez Administratora wynajmu.
Do dyspozycji Użytkowników jest ponad 150 miejsc postojowych dla rowerów bez dodatkowych opłat.
Rezerwacji można dokonać dwadzieścia cztery (24) godziny na dobę przez cały rok kalendarzowy. W celu dokonania Rezerwacji konieczne jest:

a) zapoznanie się przez Użytkownika z Regulaminem i Polityką Prywatności oraz akceptacja ich postanowień

b) wypełnienie formularza rejestracyjnego na Portalu lub przesłanie wiadomości za pomocą na adres e-mail info@triokrakow.pl , zawierającej następujące dane:
(i) datę, od której Użytkownik chce wynająć Mieszkanie lub Pokój;
(ii) datę, do której Użytkownik chce wynająć Mieszkanie lub Pokój;
(iii) elektroniczny adres kontaktowy;
(iv) inne dane wskazane w Portalu.

c) Użytkownik w wiadomości/formularzu rejestracyjnym otrzymuje link potwierdzający dokonanie rejestracji,

d) Po potwierdzeniu rejestracji, Użytkownik może dokonać rezerwacji wstępnej.

e) Po akceptacji rezerwacji wstępnej, na adres mailowy Użytkownika zostanie wysłane automatyczne potwierdzenie dokonania Rezerwacji.
Opłata rezerwacyjna w wysokości miesięcznego czynszu powiększonego o zaliczkę na opłaty administracyjnę i na media pobierana jest na etapie rezerwacji. Opłata przechodzi na poczet czynszu lub kaucji w chwili rozpoczęcia najmu.
Informację o zmianie daty rozpoczęcia najmu trzeba wysłać na adres e-mail info@triokrakow.pl , następnie należy zaczekać na potwierdzenie i akceptację od Administratora.
Opłaconej rezerwacji nie można anulować bezkosztowo
W TRIO można zamieszkać od lutego 2020 roku.
Umowy najmu na czas oznaczony nie można wypowiedzieć przed upływem okresu, na jaki została zawarta.
W domu studenckim cena najmu obejmuje czynsz oraz wszelkie opłaty eksploatacyjne i media, w tym nielimitowany dostęp do Internetu. W pozostałych dwóch budynkach, najemca zobowiązany jest do płatności czynszu najmu, zaliczki na poczet kosztów operacyjnych i mediów oraz opłat za energię elektryczną. Internet leży po stronie najemcy.
Tak, oczywiście jest taka możliwość. W celu umówienia się na obejrzenie mieszkania, należy skontaktować się z Administratorem.