Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty mieszkaniowej przez Administratora danych osobowych - Poland BERF 2 Sp. z o.o. oraz podmioty z grupy kapitałowej Administratora danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich usunięcia, poprawienia, ograniczenia przetwarzania oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie oraz złożenia skargi do Prezesa UODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności https://dormkrakow.pepehousing.com/pl/privacy-policy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych na temat oferty mieszkaniowej, usług, produktów, promocji (również w formie newslettera) oferowanych przez Administratora oraz podmiotów z grupy kapitałowej Administratora.

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych,  na temat oferty mieszkaniowej, usług, produktów, promocji oferowanych przez Administratora oraz podmiotów z grupy kapitałowej Administratora z wykorzystaniem telefonu, SMS.

Powyższych zgód udzielają Państwo dobrowolnie i mają Państwo prawo do ich wycofania w każdym momencie. Nie będzie mieć to jednak wpływu na zgodność z właściwymi przepisami działań podjętych przez Administratora, przed ich wycofaniem.

Kontakt