O Triokrakow

Lokalizacja

Znajdziesz nas w ścisłym centrum Krakowa, zaledwie 5 minut spacerem od dworca kolejowego Kraków Główny i 10 minut od Rynku Starego Miasta.
Z dworca Kraków Główny co godzinę odjeżdża pociąg na międzynarodowe lotnisko Kraków Balice. Następną zaletą lokalizacji jest, położony w odległości 3 min spacerem, dworzec autobusowy.
W bliskim sąsiedztwie naszej inwestycji zlokalizowane są najpopularniejsze krakowskie uczelnie: Akademia Ekonomiczna, Uniwersytet Jagielloński, AGH czy Politechnika Krakowska, do których dotrzesz spokojnym marszem od 5 do 20 minut.
Dodatkowo, tylko kilku minutowy spacer dzieli Cię od całego kompleksu nowo wybudowanych biur.

Komfort wykończenia i umeblowania

Pokoje w naszym domu studenckim są przygotowane z myślą o wygodzie mieszkańca.Każdy pokój jest w pełni umeblowany z osobną łazienką oraz kącikiem kuchennym.
Mieszkania jakie oferujemy zostały wykończone z dużą starannością. Naszym Najemcom dajemy możliwość wyboru nie tylko metraży, ale również standardu wyposażenia. Dla tych, którzy chcą samodzielnie urządzić mieszkanie lub posiadają już swoje meble również przygotowaliśmy alternatywę. Część mieszkań jest nieumeblowana tak aby lepiej odpowiedzieć na potrzeby Klienta.

Różnorodność pokoi i mieszkań

W TRIOKraków dysponujemy szeroką gamą metraży od 14 do 100 m² spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od niewielkich pokojów w domu studenckim wyposażonych w łazienkę oraz kącik kuchenny, po mieszkania z jedną, dwiema lub trzema sypialniami.

Pewność najmu

Jako fundusz inwestycyjny z wieloletnim doświadczeniem na rynku wynajmu nieruchomości jesteśmy gwarantem pewności i trwałości najmu. Umowy są zawierane już na okres od 5 miesięcy dla studentów i od 6 miesięcy w mieszkaniach na wynajem.

Kontakt

  • – Katarzyna Mazur
    Doradca klienta

  • 604 648 311

  • – Daria Necel
    Doradca klienta

  • 513 194 821

Mieszkania na wynajem

Cenisz sobie bliskość centrum Krakowa? Poszukujesz mieszkania typu STUDIO? A może potrzebujesz więcej przestrzeni? Sprawdź naszą ofertę! Wśród dostępnych, w pełni umeblowanych mieszkań znajdziesz studio oraz 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania o metrażu od 24 do 100 m², o standardzie umeblowania i wyposażenia dopasowanym do Twoich potrzeb. Możesz wybrać STANDARD, KOMFORT czy KOMFORT PLUS. Ponadto istnieje możliwość wyboru nieumeblowanego mieszkania, by zaaranżować je według własnego gustu. Dodatkowym plusem naszej inwestycji są miejsca postojowe w garażu podziemnym, duże balkony oraz tarasy i zielone patio, z którego każdy Najemca będzie mógł korzystać bez ograniczeń.

Dom studencki

Studiujesz w Krakowie? A może właśnie zaczynasz naukę na wyższej uczelni? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! W przygotowywanym przez nas domu studenckim znajdziesz w pełni umeblowane pokoje, dostępne w dwóch wersjach: STANDARD i KOMFORT DLA DWOJGA. Metraż pokoju, w zależności na które się zdecydujesz, waha się od 14 do 23 m². Wszystkie pokoje wyposażone są meble, kącik kuchenny oraz odrębną łazienką. Na parterze budynku przewidzieliśmy funkcjonalnie zaaranżowaną przestrzeń wspólną z miejscem do nauki i spotkań ze znajomymi.
Nasza Oferta nie tylko spełni wszystkie Twoje wymagania, ale również pomoże połączyć wygodne mieszkanie z bliskością centrum Krakowa oraz szybkim dojazdem w każdy punkt miasta, a dzięki bliskości Dworca Głównego również w obrębie całej Polski. Specjalnie dla studentów najem możliwy już na okres 5 miesięcy.