Zobacz film o naszym akademiku i mieszkaniach

O Triokraków

Powstaliśmy z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

TRIOKraków to kompleks trzech nowocześnie zaprojektowanych budynków mieszkalnych położonych w samym sercu Krakowa! Inwestycja znajduje się tylko 5 min. piechotą od dworca kolejowego Kraków Główny oraz 10 min. od Rynku Starego Miasta.

Oferujemy 152 mieszkania na wynajem długoterminowy oraz 139 pokojów w prywatnym domu studenckim. Większość naszych mieszkań jest w pełni wyposażona i umeblowana. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom Klientów, część mieszkań pozostawiliśmy nieumeblowanych aby przyszły mieszkaniec mógł spokojnie zaaranżować swoją przestrzeń.

Stawiamy na wygodę, komfort oraz funkcjonalność. TRIOKraków to - sprawna komunikacja, bliskość uczelni wyższych oraz atmosferę relaksu w zasięgu ręki.

TRIOKraków to miejsce idealne dla Ciebie.

TRIOkraków

– AKADEMIK DLA STUDENTA

Zamieszkaj w starannie zaprojektowanej przestrzeni.

Studiujesz w Krakowie? Zamieszkaj u nas! Mamy do zaoferowania w pełni umeblowane pokoje, każdy z odrębną łazienką oraz kącikiem kuchennym. Nasz prywatny akademik wyposażony jest w funkcjonalnie zaaranżowane powierzchnie wspólne oraz pralnię. Pokój dla siebie możesz wynająć już na okres 5 miesięcy.
Udogodnienia w budynku:

    Szybkie WI FI Powierzchnie wspólne Wygodna pralnia Ochrona serwis 24/24 Miejsca dla rowerów

TRIOkraków

– Mieszkania Na Wynajem

Znajdź mieszkanie idealne dla siebie.
Oferujemy funkcjonalne mieszkania typu studio oraz 2,3 i 4 pokojowe. Każdy typ dostępny w 3 standardach. Duże balkony i tarasy od razu sprawią, że poczujesz się u nas jak w domu. Z myślą o Tobie zaprojektowaliśmy również zielone patio w sercu osiedla.
Udogodnienia w budynkach:

    Miejsca dla rowerów Ochrona serwis 24/24 Plac zabaw Balkon w każdym mieszkaniu Parking dla samochodów

Kontakt

Wypełnij formularz